Planificator Logistica

KROMBERG & SCHUBERT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Programarea in timp util a executarii productiei pe faze
Gestionarea din punct de vedere al planificarii productiei a schimbarilor de produs si stabilirea termenelor de executie
Utilizarea maxima a fortei de munca
Eliminarea timpilor morti din procesul de productie si obtinerea unui cost minim de prelucrare
Mentinerea legaturii cu departamentele productie, calitate, aprovizionare si tehnic

CERINTE

¿ Studii superioare (profil tehnic sau economic)
¿ Experienta in logistica, domeniul tehnic sau studii tehnice constituie un avantaj
¿ Foarte bune cunostinte de limba germana si/sau limba engleza
¿ Cunostinte PC (MS Office)
¿ Flexibilitate, capacitate de decizie si sinteza
¿ Spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

pachet salarial motivant
tichete de masa
transport asigurat

Compania noastra face parte dintr-un concern international prezent in 15 tari. Cu o traditie de peste 100 de ani, suntem unul dintre cei mai importanti furnizori de cablaje electrice pentru industria automotive. Printre clientii nostri se numara unii dintre cei mai renumiti producatori de automobile.