Personal pt Statie de Carburant Gazprom in Timisoara

SC GAZ 3 TEAM OIL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC GAZ 3 TEAM OIL SRL partener GAZPROM angajeaza personal pt statia de carburant situata in Timisoara, Calea Aradului, nr 56A - la intrarea in centrul comercial Auchan (fost Real):

Lucrator Comercial - Casier:
- Foloseste corespunzator si in mod corect casa de marcat
- Preia marfurile de la furnizori in conformitate cu facturile de insotire a marfurilor
- Asigura completarea continua a rafturilor destinate marfurilor cu produse existente in depozitul statiei
- Verifica permanent termenele de valabilitate a produselor

Operator Platforma:
- Respecta serviciile oferite gratuit clientilor :
+ alimentarea sau asistarea alimentarii
+ spalare parbriz si luneta
+ verificarea nivelului uleiului si, eventual completare (NU schimb de ulei)
+ verificare presiune pneuri

CERINTE

- Studii liceale finalizate
- Persoane serioase, dornice sa aiba un job stabil si de lunga durata.
- Consideram un avantaj daca ati lucrat ca si casier, barman sau ospatar sau aveti calificarea necesara acestei pozitii
- Experieta in domeniu este un avantaj dar nu o conditie obligatorie.

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant
- Bonuri de masa

DESCRIEREA FIRMEI

companie cu profil petrolier