Parli italiano avanzato? Cerchiamo proprio TE!

JD Communication SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

O companie solida multinationala, cu sediul in Timișoara, timp de 5 ani, specializata in telemarketing (nu vanzare), doreste sa isi mareasca echipa si sa isi dezvolte activitatea. Din acest motiv recluteaza persoane care cunosc limba italiana LA NIVEL AVANSAT.

CERINTE

Daca ai absolvit liceul sau scoala profesionala, iti place sa relationezi si ai o atitudine pozitiva, te asteptam la un interviu!

BENEFICII OFERITE

- Contract de munca;
- Un salariu fix la cel mai inalt nivel + pachete si bonusuri salariale in functie de performanta individuala;
- Training profesional specializat;
- Formare continua;
- Dezvoltare profesionala;
- Program de lucru flexibil (part-time sau full-time);
- Mediu de lucru foarte placut, echipa ambițioasa și pozitiva!
Persoanele interesate sa colaboreze cu noi sunt invitate sa telefoneze la 0726170137, sau pot trimite CV-ul pe acest site.

DESCRIEREA FIRMEI

Servicii de consultanță