Oportunitate pentru vorbitori de limba germana - Operator Call-Center

TRENKWALDER

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preluarea apelurilor clientilor germani
- Sprijinirea si consilierea clientilor, in limba germana
- Oferirea de informatii clientilor, in functie de cerintele acestora
- Desfasurarea activitatii prin intermediul telefonului si PC-ului

CERINTE

- Cunostinte avansate de limba germana (minim nivel B2)
- Cunostinte operare PC
- Disponibilitate de a presta activitatea doar vorbind la telefon
- Persoana deschisa, sociabila, cu placere de a comunica si spirit de echipa
- Dorinta de stabilitate la locul de munca

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + comision
Suport pentru naveta / relocare (daca e cazul)
Stabilitate oferita de companie germana
Traininguri pentru dezvoltarea persoanala
Program flexibil

Astept CV-uri pe adresa de e-mail: a.buzila@trenkwalder.ro

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane. Serviciile noastre: recrutare, angajare temporara, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal,training, teambuilding.

Trenkwalder este una dintre cele mai mari companii de recrutare, selecţie şi plasare de personal din România, având 9 filiale în Sibiu, Bucureşti, Piteşti, Oradea, Timişoara, Cluj, Iaşi, Arad, Braşov cu 99 de consultanţi şi venituri consolidate de 22 de milioane de euro în 2011 (Trenkwalder şi Trenkwalder Services). Trenkwalder este membră a Asociaţiei Române a Agenţilor de Muncă Temporară (ARAMT).