Operatori productie

SC ARGOMM RO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigurarea activitatii de injectare a pieselor din cauciuc, debavurare, control si ambalare in cadrul liniilor productive .

CERINTE

- Indemanare si atentie la detalii;
- Responsabilitate, seriozitate, punctualitate;
- Disponibilitatea de a lucra in 3 schimburi:

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant;
- Bonuri de masa;
- Premiu de prezenta;
- Premiu de productivitate;
- Premiu de vechime si zile suplimentare de concediu platit;
- Asigurare medicala privata;
- Prima de Craciun, de Paste si de vacanta;
- Transport gratuit pe traseele:
• Timisoara: Calea Sagului, Spitalul Judetean, AEM, Printu’ Turcesc, Modern, Badea Cartan, Calea Lipovei, Calea Aradului.
• Sate: Vinga, Barateaz, Seceani, Ortisoara, Cornesti, Carani, Sinandrei, Covaci, Giarmata Mare.

Argomm Ro SRL este o societate care isi desfasoara activitatea in sectorul garniturilor industriale si confectioneaza articole tehnice si garnituri de tip "O-ring" de precizie cu elastomeri. Aceasta este interpelata pentru a studia garnitura din cauciuc cea mai adaptata uzului solicitat, matriteaza piesele solicitate, le finiseaza si procedeaza la expedierea acestora.