OPERATORI PRODUCTIE

Psihologic

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Pregateste si executa asamblarea finala de subansamble electronice indiferent de metoda de plantare si utilaje (manuale sau automate) in conformitate cu cerinţele documentaţiei de asamblare;

• Raspunde de buna plantare a subansamblelor electronice, specifice pentru fiecare produs asamblat,

• Asigura montarea conform schemelor sau diagramelor stabilite precum si montarea corecta a acestora ;

• Asigura integritatea componentelor, materialelor si a subansamblelor precum si pregatirea pentru asamblarea finala;

• Pregăteşte componentele pentru lipire sau alte tipuri de conexiuni, in funcţie de prevederile documentaţiei.

• Respecta procedurile privind manipularea si depozitarea componentelor si plăcilor sensibile la potenţial
electrostatic.

• Respecta secvenţele operaţiei in conformitate cu procedurile,

• Participa activ la asamblarea finala a subansamble electronice,

• Participa la asigurarea integritatii ansamblului, verificarea vizuala a montarii tuturor componentelor conform instructiunilor de pe masa de asamblare;

CERINTE

Seriozitate si dorinta de a lucra
Dexteritate
Agilitate
Vedere buna

BENEFICII OFERITE

Salariul brut lunar: 1.256 lei.
Tichete de masa 10/luna intreaga lucrata
Contract de muncă temporară (1-3 luni) - cu posibilitate de prelungire sau preluare de către beneficiarul companiei noastre.
Munca se desfăşoară în două schimburi (Luni - Vineri), durata muncii = 8 ore/zi.
Transport asigurat doar pe raza orasului Timisoara, SAT GIROC si SAT CHISODA

SC PSIHOLOGIC SRL este o companie romaneasca de recrutare si selectie personal, infiintata in anul 2004. Suntem prezenti pe piata de Vest a tarii  avand birouri la Timisoara, Lugoj si Arad.
Compania PSIHOLOGIC SRL are urmatoarele domenii de activitate si autorizatii: plasare forta de munca (din 2004); servicii de informare, consiliere si mediere a muncii, pe piata interna (din 2006); servicii de Agent Munca Temporara (din 2012); precum si certificarea sistemului de management ISO 9001: 2008, TUV Rheinland (din 2012).