Operatori call center asistență clienți - limba italiană si germană

AncaR&D SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Operatorul va răspunde la telefon și pe e-mail solicitărilor clienților, oferind informații despre produse și ajutor cu efectuarea comenzilor. Transmite informațiile catre fabrică și coordonează finalizarea comenzilor.
Candidatul ideal cunoaște limba italiană și/sau germană fluent scris-vorbit, știe să foloseasca calculatorul, se descurca în Office, are o atitudine pozitivă și știe să comunice bine.
Cunoașterea limbii engleze constituie un avantaj.

CERINTE

Cunoașterea la nivel avansat a limbii germană sau italiană.

BENEFICII OFERITE

Salar fix.

AncaR&D Italy este o companie de call center-asistență clienți, creată în sprijinul companiei italiene ANCA SRL, distribuitor și producător de produse textile destinate hotelurilor. Societatea ANCA funcționează în Italia și dorește să își extindă activitatea de vânzări online în Europa.