Operator Vanzari Telefonice/ Call Sales Operator/ B2B/ -in Timisoara

SysAIDS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
Firma de suport si solutii IT SysAIDS, angajeaza operator vanzari prin telefon. Activitatea candidatului consta in a efectua apeluri telefonice catre contacte din baza noastra de date in vederea vanzarii de solutii IT pentru business.

Programul de lucru incepe la ora 9am la sediul nostru din Timisoara.

Candidatii alesi pentru acest post vor participa la curs de "Pre-Call Sales" inainte de inceperea activitatii.

Company description:
SysAIDS is a Romanian company that draws on the experience of a young and dynamic team which focuses on the needs of their customers offering the best IT Solutions available on market.

CERINTE

Cerinte

- limba engleza;
- atestat informatica; certificari IT; diploma olimpiada; studii superioare (phihologie, informatica, economie) sau adeverinta de student;
- experienta in vanzarea telefonica se considera un avantaj;
- usurinta in comunicare;
- sistem relational format;
- putere de convingere;
- initiativa;
- cunostinte solutii IT (Microsoft Exchange, Dynamics CRM, Sharepoint) se considera un mare avantaj;
-varsta maxima este de 35 ani (SysAIDS respecta politica de a avea mereu o echipa tanara);

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- salariu atractiv + 5-10% comision din vanzari;
- program dinamic 4-6 ore de lucru/zi; 2 pauze;
- mediu de lucru placut cu un design nonconformist, specific Web Designerilor si sectorului IT. Echipa SysAIDS este o echipa tanara, contructiva si motivata spre succes.

Aplica pentru acest job pentru a obtine un interviu.

SysAIDS is a Romanian company that draws on the experience of a young and dynamic team which focuses on the needs of their customers.