Operator utilaje - Constructii

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este unul dintre cei mai mari producatori de elemente prefabricate din beton utilizate in domeniul infrastructurii rutiere, electrice si de apa canal, precum si al constructiei centrelor comerciale, logistice sau de productie din tara.

Responsabilitati:
- Operarea masinii de fasonat-confectionare etrieri din hotel beton;
- Intretinerea/curatarea masinii de fasonat etrieri;
- Satisfacerea in timp util si in conditii optime a comenzilor;
- Urmarirea realizarii unui flux continuu in productie.

CERINTE

- Absolvent liceu tehnic/Scoala profesionala;
- Persoana cu abilitati tehnice;
- Experienta operare calculator.

Aptitudini necesare ocuparii postului:
- Spirit de organizare;
- Flexibilitate;
- Disponibilitate la program prelungit;
- Bune abilitati de comunicare.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- Salariu fix;
- Bonusuri;
- Specializare/Instruire la locul de munca;
- Bonuri de masa in valoare de 15Ron/Zi lucratoare;
- Transport asigurat/decontat.

Contact de luni pana vineri in intervalul orar 08.00-16.00, telefon 0728/572.880.
Toate aplicatiile sunt strict confidentiale!
Doar candidatii selectati vor fi contactati!

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!