Operator Tranzactii Part-time/Full-time

Profit Point

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal

Ne dezvoltam si te asteptam !
Construim o noua echipa!
Te intereseaza ?
Daca raspunsul este DA inseamna ca :
-iti place sa comunici;
-stii ca disciplina si determinarea sunt cheia succesului;
-ai incredere in potentialul tau;
-iti place sa iti fie apreciate meritele;
-vrei sa castigi pe masura eforturilor tale.
Suna complicat dar nu este deloc !

CERINTE

Descrierea jobului

Trebuie doar sa :
-colectezi informatii si date;
-analizezi piata pentru diferite produse;
-monitorizezi atat piata interna cat si cea internationala;
-interpretezi analize financiare, analize de piata;
-iei decizii profitabile pentru companie;
-minimizezi riscul.
Nu ai experienta in domeniu ? Sau foarte putina ? Nu este nici o problema. Iti oferim informatii si suport si te ajutam sa inveti ca sa excelezi.
O vei face intr-un mediu de lucru unde vei simti ca merita efortul.
Drumul este simplu : Aplici ( chiar aici la acest anunt) → Interviu ( ne cunoastem si discutam deschis ) → Invatam ( cursuri, masterclass-uri,evenimente tematice) -> Testari (verificam impreuna asimilarea informatiei ) → Traininguri practice ( aprofundam cunostintele si descoperim impreuna calitati noi la tine )→ Contract ( BUN VENIT IN ECHIPA !)

Oferim venit motivant, bonusuri de performanta si posibilitatea de renegociere in functie de realizari.
Programul este flexibil, il stabilim impreuna, poti alege varianta full time sau part time.
Avand parteneriate cu mari companii de investitii, iti oferim posibilitatea de a-ti dezvolta o cariera in domeniu .
Oferim consultanta, pregatire si intermediere contracte pentru partenerii nostri.
Cei peste 7500 de oameni ce ne-au trecut pragul, astazi sunt satisfacuti de serviciile primite.

Descrierea companiei

Suntem cel mai puternic brand de educație și dezvoltare personală, din România. Împreună cu sediile aflate sub umbrela brandului, suntem activi în promovarea și dezvoltarea educației pe întreg teritoriul Europei, pentru ca la noi educatia inseamna profit!

Profit Point este cel mai puternic brand de educație și dezvoltare personală, din România.

Împreună cu sediile aflate sub umbrela brandului, Profit Point este activ în promovarea și dezvoltarea educației pe întreg teritoriul Europei

Câteva caracteristici principale
Consultanță pentru afaceri
Tehnologie avansată
Formatori acreditați
Traineri specializați
Autorizat ANC
Parteneriate internaționale
Experiență consacrată
Oportunități nelimitate de carieră