OPERATOR PRODUCTIE ELECTRONICA

TELCO-PE

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Supraveghează şi reglează parametrii la maşina de lipit în val, sesizează şeful de val şi şeful ierarhic despre orice neregulă apărută la maşină.
2.Curăţă valul de lipire, diuzele de cositor şi ramele de lipire, la intervalele orare stabilite prin fişele de supraveghere.
3. Participă la revizia maşinilor de lipire în val şi a curăţării sistemelor de ventilaţie.
4. În lipsa şefului de val (dacă a fost nominalizat de şeful ierarhic), are obligaţia de a verifica, executa, completa şi aviza prin semnătură efectuarea operaţiilor prevăzute în fişele de supraveghere ale maşinii de lipit în val; dacă este cazul, întocmeşte fişele de intervenţie la maşinile de lipit în val.
5. Vizualizează lipiturile la plăcile lipite în val şi le aranjează după coduri în navete curate,
ataşând fiecărei navete etichetă, care conţine : codul produsului, operaţia, nr. bucăţi, data şi numele

CERINTE

-disponibilitate de a lucra 3 schimburi
-disponibilitate la munca suplimentara
-acuitate vizuala, atentie, seriozitate

BENEFICII OFERITE

-contract de munca + tichete masa
-angajare direct pe firma de productie
-conditii de munca foarte bune

TELCO-PE SRL, profil productie electronica, este o companie privata cu peste 150 angajati.