Operator Productie

Siliken Manufacturing RMN

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Indeplinirea normei de productie, tinand cont de posibilele erori si deficiente ale materiei prime furnizate, ale produselor intermediare si ale produsului final
- Asigurarea calitatii productiei, tinand cont de posibilele erori si deficiente ale materiei prime furnizate, ale produselor intermediare si ale produsului final
- Efectuarea sarcinilor asociate proceselor de sudura, laminare, inramare, simulare finala si ambalare a panourilor fotovoltaice
- Efectuarea lucrarilor de intretinere si intretinere preventiva a utilajelor folosite
- Curatarea si ingrijirea uneltelor de lucru, uneltelor si a zonei de lucru
- Respectarea instructiunilor de lucru
- Urmarea instructiunilor de Calitate, Sanatate si Securitate, precum si de Imbunatatire continua date de catre Companie
- Respectarea programului stabilit
- Prezentarea in timp util a documentelor privitoare la absente.

CERINTE

- experienta intr-o pozitie similara in Productie - reprezinta un avantaj
- studii medii - reprezinta un avantaj
- dexteritate manuala, meticulozitate si atentie la detalii
- disponibilitate pentru lucru in 3 schimburi
- seriozitate
- stabilitate la locul de munca

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant
- bonus de prezenta
- bonus de performanta
- al 13-lea salariu
- tichete de masa
- transport asigurat de companie in Timisoara si pe urmatorul traseu: Parta, Peciu Nou, Petroman, Cebza, Ciacova, Jebel, Padureni si Sag.

Siliken Manufacturing este o companie multinationala de productie de panouri fotovoltaice. Are sediul central in Spania si fabrici in multiple locatii din intreaga lume: Mexic, Canada, Europa, Asia si Oceania. Siliken Manufactuting RMN, fabrica de langa Timisoara, a inceput productia in februarie 2011 si in prezent are peste 700 angajati fiind intr-o continua expansiune.

Mai multe informatii pe site-ul companiei : www.siliken.com