Operator productie

Psihologic

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania angajatoare se ocupa cu fabricarea materialelor de ambalaj, tip carton.

CERINTE

Seriozitate si dorinta de a lucra
Dexteritate
Agilitate
Vedere buna

BENEFICII OFERITE

Salariul atractiv;
Tichete de masa;;
Posibilitatea de prestare a orelor suplimentare;
Munca se desfășoară în 2 schimburi (Luni - Vineri, cu disponibilitate pentru al 3-lea schimb), durata muncii = 8 ore/zi.
Transport asigurat.

SC PSIHOLOGIC SRL este o companie romaneasca de recrutare si selectie personal, infiintata in anul 2004. Suntem prezenti pe piata de Vest a tarii  avand birouri la Timisoara, Lugoj si Arad.
Compania PSIHOLOGIC SRL are urmatoarele domenii de activitate si autorizatii: plasare forta de munca (din 2004); servicii de informare, consiliere si mediere a muncii, pe piata interna (din 2006); servicii de Agent Munca Temporara (din 2012); precum si certificarea sistemului de management ISO 9001: 2008, TUV Rheinland (din 2012).