OPERATOR PRODUCTIE

CAMILINE CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Deservirea utilajelor de productie folosind calculatorul.
Se lucreza la birou, dar sunt momente in care se verifica utilajul, se incarca cu materie prima, se urmareste procesul de productie;
- Se intocmesc documente catre clienti, furnizori si documente interne.
-Se lucreaza in doua schimburi, astfel incat sa puteti avea acces la mijloacele de transport in comun.
- Este binevenita experienta dumneavoastra atat din domeniul productiei cat si din actrivitatile de birou.
- Locatia este in Timisoara.

CERINTE

- Studii medii - nu sunt necesare studiile superioare;
- Cunostinte operare PC (cel putin programele Office, Word, Outlook);
- Rabdare si acuratete in lucru cu cifre;
- Stabilitate si motivatie pentru munca in conditii foarte bune de munca si salarizare

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial

Camiline Consulting este o agentie de recrutare si plasare de personal din Timisoara.
Selectam pentru angajatori cei mai protiviti candidati in raport cu cerintele lor. Ii cautam si ii recomandam pe cei mai buni, pe cei mai eficienti, pe cei mai profitabili si pe cei mai motivati candidati.
Oferim pentru candidati informatii corecte si complete despre companiile angajatoare.
Noi NU suntem agentie de leasing de personal.