OPERATOR / OPERATOARE LINIE SMT

TELCO-PE

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Alimentează maşinile de plantare automate SMT cu materii prime şi materiale respectând întocmai necesarul de materiale, documentaţia tehnică şi instrucţiunile de lucru.
-Supraveghează continuu maşina automată SMT, verifică plăcile, identifică componentele lipsă şi le completează.
-Vizualizeaza, identifica si remediaza neconformitatile placilor electronice

CERINTE

-cunosterea comp.electronice THT si SMD
-cunostinte practice in lipirea manuala a comp.electronice THT si SMD -CERINTA OBLIGATORIE
-experienta practica intr-o pozitie similara reprezinta un avantaj
-disponibilitatea de a lucra in 3 schimburi
-disponibilitatea de a lucra ore suplimentare
-acuitate vizuala si seriozitate

BENEFICII OFERITE

-contract de munca direct pe firma noastra de productie
-tichete de masa / bonusuri
-conditii de munca foarte bune
-plata orelor de noapte si a orelor suplimentare
-munca intr-un colectiv dinamic si tanar.

TELCO-PE SRL, profil productie electronica, este o companie privata cu peste 280 salariati in locatia din Timisoara, peste 100 salariati in locatia din Caransebes si apartine firmei germane Pantel Electronik AG din Erlangen.

CV-urile se pot depune si la sediul fabricii din Timisoara, str.Capitan Damsescu, nr.46 (Z.Dimbovita).
Informatii suplimentare la tel.0356-443653.