Operator linie pasteurizare lapte si Operator linie productie branzaturi

SC LACTITALIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru Operator pasteurizare lapte:
- operare linie receptie lapte;
- operare linie pasteurizare si degresare lapte;
Pentru operator linie productie branzeturi:
- participarea efectiva la procesul de productie, ambalare, intretinere branzeturi

CERINTE

- minim 3 ani experienta in domeniu;
- flexibilitate in ceea ce priveste programul;
- preferabil cu autoturism propriu (nu este o conditie obligatorie);
- pregatire in domeniul alimentar (nu este o conditie obligatorie).
- minim 6 luni experienta;

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv.

DESCRIEREA FIRMEI

Fabricarea produselor lactate si a branzeturilor