OPERATOR LINIE PRODUCTIE

Job expirat

Companie
TRENKWALDER S.R.L.
Posturi disponibile
10
Domeniu
Productie
Nivel experienta
6 - 12 luni
Tip contract
Full-time
Nivel studii
Scoala profesionala
Nivel salarial
Confidential
Localitate
Timisoara
Tara
ROMANIA
Valabilitate
25-03-2011 : 24-04-2011
0
Numar de aplicatii
254

Responsabilitati

- pregatirea locului si materialelor necesare desfasurarii activitatii zilnice
- realizarea pasului de lucru in timpul alocat
- respectarea standardelor de calitate cerute si a instructiunilor de lucru

Cerinte

- experienta in productie de minim 1 an
- studii tehnice
- persoana responsabila, serioasa si stabila
- fara antecedente penale (cazier curat)
- abilitati matematice ( capacitate de a face operatii matematice elememtare)

Beneficii Oferite

- pachet salarial atractiv
- tichete de masa
- prime de productie (calitate, cantitate)
- sporuri platite conform legii (ore de noapte, suplimentare
- transport gratuit

Descrierea firmei

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane.
Serviciile noastre: leasing de personal, recrutare, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal.training, teambuilding.