Operator/ Frezor CNC | Timisoara

Career Box Business Sevices

Job expirat

RESPONSABILITATI

CareerBox recruteaza OPERATOR/FREZOR CNC pentru clientul sau , o importanta firma ce activeaza in producerea de CONFECTII SI PRELUCRARI METALICE de langa Timisoara (10 km ).

CERINTE

• Cunostinte foarte bune de :
- Desen tehnic
- Prelucrari mecanice
- Operare freza cu comanda numerica
• Calificare in domeniu (avantaj);
• Persoana organizata, serioasa, dinamica ;
• Disponibilitate de relocare.
• Abilitatea de a lucra in echipa ;
• Punctualitate si eficienta .

BENEFICII OFERITE

•Contract semnat cu firma de confectii metalice;
• Contract pe perioada nedeterminata;
•Salariu competitiv ;
•Prime de performanta;
•Tichete de masa;
•Un singur schimb;
•Angajare imediata;
•Posibilitate cazare decentă în Timişoara;
•Transport asigurat.

APLICA prin trimiterea CV-ul la adresa de email: office@careerbox.ro

Pentru si mai multe informatii ne puteti contacta telefonic la nr: 0721 845 005

Noi, cei de la CareerBox suntem un grup de oameni tineri si pasionati, condusi de dorinta de inovare a procesului de recrutare in mod continuu, avand ca scop gasirea candidatului potrivit oricarui domeniu.
Oferim servicii de recrutare personalizate si adaptate specificului si culturii organizationale ale fiecarui client in parte.