OPERATOR ECHIPAMENT AMBALAT BAGAJE - AEROPORT TIMISOARA

SECUREPLUS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Opereaza in incinta Terminalului Plecari – Aeroport International Timisoara echipamente de securizare a bagajelor/coletelor si incaseaza (casa de marcat, POS) contravaloarea acestor prestatii.

CERINTE

- Permis de conducere categoria B + auto personal;
- Limba engleză nivel mediu de conversaţie (cunoasterea altor limbi straine reprezinta un avantaj)
- Abilitati de comunicare si relationare;
- Disponibilitate pentru program lucru tura;
- Spirit de lucru in echipa;
- Tinuta si aspect ingrijit.
- Cazier.

BENEFICII OFERITE

- salariu net lunar: 1200 lei
- tichete de masa;
- bonusuri in functie de performanta;
- decontare transport;
- prime ocazionale.

S.C. SECUREPLUS S.R.L. este o companie cu capital integral privat romanesc infiintata in anul 2001, care a avut inca de la infiintare ca principal obiectiv implementarea pe piata romaneasca a unui nou tip de serviciu conex transportului aerian la standardul calitativ existent in aeroporturile internationale moderne - serviciul de ambalare de securizare a bagajelor si coletelor destinate transportului aerian.