Operator casa de amanet

BSG Amanet

Job expirat

RESPONSABILITATI

BSG Amanet angajează operator casa de amanet pentru Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca si Satu Mare

CERINTE:
- studii medii/ superioare
- abilități de comunicare;
- cunoștințe medii de operare PC si utilizare a internetului;
- disponibilitate pentru program full time;
- nu este necesară experienţa in domeniul amanetului se asigură pregătire pentru postul ocupat;
- disponibilitate de a participa la cursul de pregatire ce se desfasoara în județul Maramureș, cazarea si transportul sunt oferite gratuit din partea firmei;
- constituie avantaj experiența in gestionarea banilor/valorilor, interacțiunea cu clienții, vânzări.

CERINTE

RESPONSABILITĂȚI
- interacțiunea cu clienții;
- verificarea și evaluarea garanțiilor - metale pretioase;
- întocmirea documentației pentru acordarea împrumuturilor;
- vânzare bijuterii;
- efectuarea plaților și încasărilor;
- ține evidența primară a actelor în punctul de lucru.

BENEFICII OFERITE

- activarea într-o companie in plina dezvoltare care ofera permanet posturi noi;
- siguranța locului de muncă:
- munca alături de un personal calificat;
- posibilitatea de formare şi perfecţionare profesională;
- seriozitate;
- aprecierea şi recunoaşterea performanţelor pe plan profesional;
- salar + tichete de masa

BSG Amanet este firma numarul 1 in Romania pe domeniul ei de activitate, este o companie in dezvoltare care ofera permanet noi locuri de munca. Având o experiență de 20 ani pe piața românească, BSG ofera clientilor săi cel mai rapid împrumut din România! Avand peste 120 de agenții la nivel national, activitatea se desfașoară în locaţii ce beneficiază de amenajări speciale conform normelor în vigoare privind securitatea angajaţilor cât si cea a clienţilor.
Pentru mai multe detalii despre activitatea noastră accesați http://www.bsg.ro sau www.amanet.ro