OPERATOR CALCULATOR

SC TOTAL PROTECT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului
- preia si proceseaza contractele venite de la agentii de vanzari de teren, in baza procedurilor interne;
- intocmeste devize si alte documente specifice lucrarilor;
- tine evidenta formularelor cu regim special;
- executa lucrari de registratura;
- indeplineste si alte atributii specificate in fisa postului;

CERINTE

- persoană punctuală, ordonată, responsabilă şi de încredere
- abilităţi de planificare şi organizare
- operare PC: Office (Excel -folosirea formulelor intr-un tabel, Word), Internet
- abilităţi bune de comunicare scrisă şi verbală în limba română si engleza
- deschidere la însuşirea de noi cunoştinţe

BENEFICII OFERITE

-Echipa tanara
-Training
-Posibilitati de avansare
-Pachet salarial atractiv

Ne puteti gasi la adresa Str. ADY ENDRE, Nr.2, Ap.8, TIMISOARA, tel 0256 / 293 173, contact@sarsecurity.ro

SC TOTAL PROTECT SRL dispune de o dotare materială corespunzătoare, de tehnică avansată şi de o echipă unită, tânără şi dinamică, cu experienţă în domeniu, care doresc să facă din competenţă, seriozitate şi profesionalism o carte de vizită.