Operator asamblare

SPORT MECHANICAL WORKSHOP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Descarca, incarca si manipuleaza materiile prime conform procedurilor interne
• Verificarea calitativa a pieselor si componentelor care intra in procesul de montaj;
• Executarea operatiilor de montaj conform tehnologiilor de fabricatie si instructiunilor de lucru;
• Operatii specifice: asamblari demontabile, a reperelor de masa plastica, asamblari nedemontabile;
• Efectuarea verificarilor de calitate a ansamblurilor rezultate, urmarind instructiunile de calitate;
• Efectuarea si mentinerea ordinii si curateniei la locul de munca

CERINTE

• Disponibilitate de a lucra in 2 schimburi
• Experienta in productie prezinta un avantaj
• Persoana responsabila si muncitoare

BENEFICII OFERITE

• Tichete de masa
• Bonusuri lunare (prezenta, productie, calitate);
• Prime de sarbatori
• Al 13-lea salariu
• Plata ore suplimentare

DESCRIEREA FIRMEI

Productie echipamente sportive, biciclete.