NOU! Angajam necalificati la pregatire - montare cutii!

SC Lifein Job SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cauti un loc de munca dar nu ai experienta pe piata muncii?

Nimic mai simplu! Lifein Job vine in ajutorul tau!

Cautam fete/baieti fara experienta la o companie din Timisoara care se ocupa cu solutii de ambalare pentru transportarea produselor.

Munca presupune:
- Pregatirea si operarea utilajelor pentru procesul de productie;
- Utilizarea documentelor (instructiuni de lucru,instructiuni de verificare,completarea de formulare specifice);
- Executarea proceselor de debitare,stantare, desfacere,lipire, ambalare si depozitare interna conform instructiunilor de lucru;
- Executarea proceselor de lipire, desfacere, ambalare si depozitare interna conform instructiunilor de lucru specifice;

Detalii suplimentare se pot obtine la numerele de telefon 0730 449 941 / 0748 121 277 sau ne puteti vizita la sediul firmei noastre de pe Blv. Eroilor de la Tisa, nr. 37 A, Timisoara.

CERINTE

Ne dorim:
- persoane de incredere, muncitoare, sociabile si dornice sa invete lucru noi;
- studii medii;
- seriozitatea si punctualitate.

BENEFICII OFERITE

Iti oferim sansa de a te dezvolta personal si profesional intr-o echipa tanara, de gasca si intr-un mediul de lucru placut.
Programul de lucru este de la 08:00 - 16:30, iar transportul este asigurat doar din Timisoara.
Oferta salariala se discuta la interviu.

Lifein Job se prezintă ca un partener strategic pentru proiectarea unor soluții personalizate, cele mai potrivite pentru a planifica și executa inițiativele de schimbare, consolidare și dezvoltare ale clientului ajutându-l să dobândească instrumente avansate de management al personalului.