Muncitor necalificat - curenti tari/curenti slabi

SC RHEAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului:

Muncitori necalificati pentru constructii.

Descrierea companiei:

Lucrari de instalatii electrice de curenti slabi, instalatii de telecomunicatii - voce/date, retele de calculatoare, instalatii de avertizare la incendiu, manopera sisteme de supraveghere cu camere video, manopera sisteme de control acces, instalatii de interfoane, instalatii electrice interioare la cladiri civile si industriale.

CERINTE

Candidatul ideal:

Exprerienta de lucru pe santier.

BENEFICII OFERITE

Se ofera un pachet salarial corelat cu experienta si implicarea.

Rheal si-a inceput activitatea in anul 2004 ca si furnizor de servicii in domeniul IT. Increderea acordata de partenerii nostri ne-a incurajat sa ne dezvoltam in fiecare an si astfel sa oferim solutii complete, concrete si corecte, adaptate nevoilor partenerilor nostri in domeniile:

Securitate
Instalatii Electrice
IT
Comunicatii
Audit tehnic si de securitate