MUNCITOR NECALIFICAT

Camiline Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intretine curatenia in garndina, in curte, in cladirea de birouri;
- prezinta avanataj cunostinele privind cresterea si ingrijirea plantelor;
- taie lemne;
- intretine in satre de functionare foarte buna proprietatea firmei.

- curatenie generala si curatenie de intretinere in interiorul cladirii;
- spala vase;
- curata suprafete, aparate, dispozitive.

CERINTE

- disponibilitate pentru munaca fizica solicitanta;
- pentru muncile mai solicitante cautam un bun gospodar.;
- pentru muncile din bucatarie cautam o gospodina;
- locatia se gaseste in partea de nord a orasului Timisoara:
- program de lucru 8 ore pe zi. Nu se lucreaza duminica.
- disponibilitate pentru ore suplimentare:
- disponibilitate pentru munca in a doua parte a zilei.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial.

Camiline Consulting este o firma de recrutare si plasare de personal din Timisoara. Suntem autorizati de Ministerul Muncii pentru desfasurarea activitatii de recrutare si plasare in tara si in strainatate.