Mica Imobiliare angajam agenti imobiliari !

Sc. Mica&Asociatii Srl.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectarea pietei imobiliare si selectarea proprietatilor ce corespund cerintelor clientilor;
- Analizarea proprietatilor si stabilirea conditiilor de colaborare cu proprietarii;
- Prezentarea ofertelor clientilor interesati;
- Medierea negocierilor intre parti;
- Urmarirea realizarii planului de vanzari lunar, trimestrial, anual; Actualizarea saptamanala a bazei de date pe departamentul atribuit;
- Fotografierea proprietatii;
- Obtinerea documentatiei proprietatii;
- Corectarea ofertelor din baza de date;
- Responsabilitatea personala de a gestiona, intretine si actualiza fluxul de clienti aferenti.

CERINTE

- Experienta in domeniul de vanzari ;
- Cunostinte operare PC;
- Cunoasterea cel putin a unei limbi straine de circulatie internationala;
- Bune abilitati de comunicare, negociere, vanzare si organizare;
- Permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- Salariul in functie de target-uri + Comisioane din vanzari/inchirieri.
- Baza de date cu proprietati foarte performanta.
- Un mediu de lucru intr-un colectiv tanar si unit.
- Conditii de lucru la cel mai inalt nivel.
- Posibilitati de avansare in ierarhia companiei
- Independenta finaciara
- Flexibilitate si intelegere
- Oportunitati de investitii personale.

Agentia imobiliara MICA IMOBILIARE ofera consultanta de specialitate in vederea inchirierii/vanzarii tranzactiilor imobiliare, punand la dispozitia clientilor sai un portofoliu bogat de proprietari, precum si studii de piata in evaluarea corecta a achizitiei in conditiile unei oferte substantiale si diversificate.
In portofoliul sau, MICA IMOBILIARE se mandreste cu clienti de prestigiu, precum Hella, Continental Automotive, AquaTim, Roberto Boticelli, Arabesque, Romtelecom, Inditex, Raiffeisen Evolution, Flanco, Media Galaxy etc.