Menajera in Timisoara

A1 Recruitment

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Pentru reputata companie din domeniul farmaceutic angajam MENAJERA sediu de birouri si anexe.

Oferta: contract de munca full time cu perioada de proba de o luna. Program de lucru de 8 ore/zi de luni pana vineri.

Salariu net de 900 lei net + bonuri de masa. Transport gratuit la/de la serviciu.

Sunt eligibile persoanele care locuiesc in Timisoara, au experienta pe un post similar si care la momentul aplicatiei nu au un loc de munca.

CERINTE

- studii medii
- experienta ca personal de curatenie in cladiri de birouri, resedinte private, hoteluri sau spatii comerciale
- disponibilitate pentru program full-time
- stare optima de sanatate
- simt practic, indemanare si rapiditate.

BENEFICII OFERITE

- bonuri de masa;
- transport gratuit la/de la serviciu

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de recrutare si plasare de personal.

A1 Recruitment & Temporary Employment este operator de date cu caracter personal conform Legii nr. 677/ 2001. Transmiterea aplicatiei electronice la oricare dintre anunturile publicate de companie prin intermediul site-ului www.myjob.ro reprezinta acordul dumneavoastra pentru prelucrarea datelor personale incluse in CV, scrisoarea de intentie si mini-interviu.