Mecanic utilaje agricole

Kanne & Joos Recruiting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intretinere, service reparatii utilaje agricole atat la sediul propriu cat si la clienti

CERINTE

- minim 2 ani experienta in domeniu
- disponibilitate la deplasari

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- program flexibil
- alte bonusuri si beneficii

Grupul Kanne & Joos este un Joint Venture a doua societati de familie germane, Kanne Group si Joos Energie Consulting GmbH, avand sediul in Dumbravita, Judet Timis, Romania.

Ca si prestatori de servicii, vrem sa ajutam companii germane sa profite de potentialul oferit de Romania si sa facem posibila plasarea de forta de munca in Germania. Grupul Kanne & Joos se afla pe piata din Romania inca din anul 2012.
Pe plan european, lucreaza pentru KANNE & JOOS GROUP incluzand societatiile mama, 200 de persoane. Vom utiliza experienta de durata in angajarea de personal si managementul acestuia pentru a recruta pentru dvs persoanele optime, sau la cerere va punem la dispozitie personal prin serviciul de plasare forta de munca temporara.