Manager suport IT magazine cu limba franceza

SC Veo Worldwide Services SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
Ref: ( R562090011150)

-Asigurarea calitatii serviciului support IT si mentenanta;
-Respectarea termenuiui limita de rezolvare a incidentelor in magazin:
-Coordonarea echipei de tehnicieni IT in executarea misiunii lor;
-Gestionarea stocului informatic a magazinelor;
-Coordonarea instalatiilor informatice necesare in cadrul deschiderii magazinelor in termenii impusi;
-Asigurarea unei bune functionari a sistemului de incasare, a aplicatiilor specifice si birotice a magazinelor.

CERINTE

Cautam un manager reactiv, bine organizat, riguros si cu o buna capacitate de gestionare a situatiilor de urgenta.

Pentru aceasta misiune vei avea nevoie de :
-Bune cunostinte de limba franceza ( nivel B2) ;
-Cunostinte de SAP Administration;
-Disponibilitate, corectitudine, implicare în munca , bune abilități de organizare și o atitudine proactivă;
-Experienta in coordonarea unei echipe de support IT;

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
-Formare intr-un mediu dinamic si international;
-Packet salarial atractiv;

Veo este o companie care furnizează servicii de top B2B, cu 250 de angajaţi , peste 8 ani de experienta în România si o crestere anuala de 70%. Activitatea noastră acoperă o arie largă de domenii în care activează clienţii noştri internaţionali: comerţ, IT, finanţe, resurse umane.
Veo este acel mediul multicultural în care orice profesionist îşi doreşte să activeze si sa evolueze. Încurajăm diversitatea, transparenţa şi originalitatea: aici apreciem deopotrivă munca în echipă, dar şi spiritul antreprenorial.
Oferim instruire la nivel internaţional în domenii multidisciplinare, spirijin şi continuitate în carieră. Dacă îţi doreşti un angajament pe termen lung cu un lider al pieţei, care le oferă clienţilor calitate şi profesionalism, te invitam sa ne cunoastem si sa vorbim despre cariera ta !