Manager de Contract Constructii

Clarismart Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clarismart Consulting angajeaza pentru companie de constructii, o persoana pentru postul de Manager de Contract constructii.

Responsabilitati:

- Coordoneaza si gestioneaza toate activitatile de pe Santier, in calitate deManager de Contract.
- Elaboreaza si analizeaza procedurile si solutiile tehnice si graficul de
executie.
- Intocmesc necesarul de resurse umane si materiale pentru lucarile pe care le executa.
- Verifica din punct de vedere calitativ si cantitativ lucrarile executate.
- Asigura incadrarea in grafic a lucrarilor pe care le conduce in calitate de
Manager de Contract.

CERINTE

- Studii:Facultatea de Constructii Civile, Industriale si Agricole
- Diploma de Inginer Constructor
- Limbi straine: limba engleza la nivel avansat (o a doua limba straina
reprezinta un avantaj)
- Carnet de conducere; cat. B
- Cunostinte operare PC:MS Office (MS Project reprezinta un avantaj) , Autocad
- Capacitate analitica, organizatorica si decizionala ridicate;
- Excelente abilitati de lider, de coordonare si motivare de personal;
- Orientare spre rezultate, determinare si consecventa in atingerea
obiectivelor profesionale stabilite.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix
- tichete de masa

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita un CV la adresa office@clarismart.ro.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie de personal