MANAGER AL SISTEMELOR DE MANAGEMENT INTEGRAT CALITATE MEDIU-OHSAS

CAMILINE CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mentine si imbunatateste sistemul de management integrat, calitate-mediu-siguranta ocupationala conform SR EN ISO 9001:2008; SR EN 14001:2005;OHSAS 18001:2008 (SMI);
- Planificarea si efectuarea auditurilor interne;
- Planificarea si conducerea sedintelor de analiza de management;
- Monitorizarea consumurilor de resurse: combustibil , energie , etc;
- Verificarea respectarii procedurilor interne SMI ale societatii de catre angajati;
- Intocmire PCCVI produse de balastiera si cariera;
- Realizarea incercarilor pentru produsele de balastiera/cariera in laboratoare acreditate;
- Instruire personalului pe probleme de calitate-mediu-sanatate si siguranta ocupationala;
- Conducerea echipei de audit;
- Legatura cu clienti, autoritati pe probleme de SMI;
- Manager produs, certificare produs-marcaj CE;
- Gestionare relatie cu clienti;
- Responsabil cu echipamentele de masura si monitorizare, service- verificari metrologice;

CERINTE

-Studii tehnice finalizate -prezinta avantaj studiile in domeniul ingineriei in constructii[
-Curs auditor intern management integrat - ISO 9001:2008; ISO 14001:2005; OHSAS 18001:2008
-Curs auditor sisteme de management al calitatii
-Permisul de conducere prezinta anvantaj
-Experienta intr-o companie de consultanta si audit prezinta avantaj.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial

Camiline Consulting este o agentie de recrutare si plasare de personal din Timisoara.
Selectam pentru angajatori cei mai protiviti candidati in raport cu cerintele lor. Ii cautam si ii recomandam pe cei mai buni, pe cei mai eficienti, pe cei mai profitabili si pe cei mai motivati candidati.
Oferim pentru candidati informatii corecte si complete despre companiile angajatoare.
Noi NU suntem agentie de leasing de personal.