Maistru/Inginer in constructii

Nordic Villa

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dorim sa angajam maistru/inginer cu raspundere si respect pentru angajati si clienti. Cautam o persoana cu cunostinte superioare in domeniul constructiilor civile si sa fie deschis la solutii noi si technologie noua. Nordic Villa se afirma pe piata cu imaginea sa foarte buna si dorim ca angajatii nostri sa tina acest standard inalt.

Puteti vdea cine suntem pe: www.nordicvilla.ro

CERINTE

- O persoana care are experienta cu a coordina oamenii pe santier
- Poate lua decizii si are abilitati tehnice in constructie de la ridicare casei pana la final
- O persoana manierat si respectuoasa fata de clienti si angajati
- Cu abilitate de comunicare si raspundere
- O persoana atenta la detalii
- O persoana loiala firmei

BENEFICII OFERITE

Angajare cu contract de munca. Salarizare incepand de la 3500 lei/luna/net in functie de cunostinte si performante. Program standard Luni-Vineri de la ora 07.00 la ora 17.00. Ore suplimentare platite si cresteri de salariu anual in functie de performante. Grija pentru toti oamenii nostri.

Dupa 17 ani de activitate in tarile Scandinavice, NordicVilla vrea sa aduca in Romania spiritul nordic si sa construim pentru clientii nostri case durabile, inteligente, mult mai economice si extrem de frumoase. De acea cautam oameni cu experienta care ne pot ajuta sa ne indeplinim obiectivele.