LUCRATOR COMERCIAL TIMISOARA

FUTURA LENJERIE 2010 S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- participarea activa la vanzarea produselor in concordanta cu strategia de vanzari;
- asigurarea unui nivel ridicat de servicii in interiorul magazinelor;
- mentinerea standardelor de visual conform cerintelor de brand;
- implementarea activitatilor promotionale in magazin;
- promovarea imaginii, dar si a produselor firmei;
- asigurarea de asistenta si consiliere clientilor in achizitionarea de produse;
- identificarea nevoilor clientilor.Oferte:
- mediu de lucru profesionist;
- un loc de muncă sigur într-un ambient modern;
-posibilitate de promovare.

CERINTE

- abilitati de comunicare si lucrul in echipa;
- orientare catre client;
- entuziast, motivat;
- disponibilitate si mobilitate

BENEFICII OFERITE

- abonament servicii medicale;
- prime lunare, trimestriale si anuale in functie de volumul de vanzari.

Futura Lenjerie 2010 S.R.L. este o companie ce activeaza in domeniul retail-ului de articole vestimentare. Prin intermediul celor 11 magazine deschise in Romania (Bucuresti, Ploiesti, Constanta si Timisoara) comercializeaza produsele a trei cunoscute brand-uri italiene, Calzedonia, Intimissimi si Tezenis.
Compania are un mediu placut, modern de lucru si un colectiv tanar.
Cautam o persoana tanara, deschisa, dornica sa invete sa lucreze in domeniu.