Lucrator comercial/ Casier

Professional HR Agency

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce trebuie sa faci:

-Sa te asiguri ca ai pregatit magazinul intr-un mod atractiv: completat cu marfa, curat, aranjat, corect si semnalizat;
-Sa faci vizita clientilor cat mai placuta, fie ca ii ajuti cu informatii sau le incasezi rapid si corect contravaloarea produselor;
-Sa fii alaturi de colegi pentru a rezolva impreuna cat mai rapid orice situatie;

CERINTE

-Disponibilitate de lucru in doua schimburi;
-Minimum 12 clase;
-Disponibilitate de a lucra 2 weekenduri pe luna;
-Abilitati de lucru in echipa;
-Amabilitate si competenta;

BENEFICII OFERITE

-Salariu atractiv;
-Tichete de masa in valoae de 15.18 lei;
-Training de specilitate;
-Sistem informatic performant si logistica moderna;
-Oportunitatea unei cariere intr-un concern international;
-Pentru weekendurile in care se lucreaza se primesc zile libere in timpul saptamanii;
-Transport asigurat;
-Alte beneficii ce vor fi discutate in cadrul interviului.

S.C. Agentia de Servicii Professional S.R.L. este inregistrata ca operator de date cu caracter personal. Avand in vedere prevederile Regulamentului General privind Protectia Datelor Personale va rugam ca, inainte de a aplica la anuntul de angajare, sa consultati pentru informare site-ul nostru la sectiunea GDPR.

Professional, lider pe piata agentiilor de Resurse Umane din Romania, ofera clientilor sai servicii complete in domeniul resurselor umane: recrutare, testare, selectie si plasare de personal, administrare de personal, executive search, evaluare de personal, assessmnet & development centers, audit organizational si training.
Pastram confidentialitatea si tratam cu profesionalism fiecare candidatura.

Site: www.professional.com.ro

Sediul central:
Bucuresti
B-dul. Alexandru Ioan Cuza, nr. 4, Sector 1

Filiale:
Brasov, Cluj-Napoca, Craiova, Iasi, Ploiesti, Timisoara.

Rep Moldova - Chisinau
MD-2068, Chisinau, str. Miron Costin nr. 7, biroul 404

Bulgaria - Sofia
Sofia 1000,B-dul Vitosha, nr.66, etaj 4