Lucrator Comercial statie carburant intrare Dumbravita dinpre Timisoara

ESO Petrol

Job expirat

RESPONSABILITATI

ESO Petrol angajeaza personal pentru statia de carburant situata la intrarea in Dumbravita, dinspre Timisoara:

Lucrator comercial casier:
- incaseaza contravaloarea combustibilului si a produselor achizionate (cash sau card bancar), folosind corect casa de marcat;
- asigura completarea continua a rafturilor destinate marfurilor cu produsele existente in depozit;
- verifica permanent termenul de valabilitate al produselor;
- intretine curatenia la locul de munca.

Lucrator comercial platforma:
- alimenteaza sau asista clientii la alimentarea cu carburant;
- spala parbrizul/luneta clientilor;
- ofera informatii despre marfa expusa in exteriorul magazinului (uleiuri, aditivi etc.);
- intretine curatenia pe platforma, inclusiv a pompelor cu carburant.

CERINTE

- persoane serioase, amabile, harnice, atente la detalii;
- experienta in vanzare statie carburanti constituie avantaj
- disponibilitate pentru lucru in ture.

DESCRIEREA FIRMEI

Statie distributie carburanti
Punct de lucru: Dumbravita, Timis