Lucrator comercial/ casier

Acses Business Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

•Cunostinte foarte bune de operare pe casele de marcat fiscale;
•Abilitati de a lucra cu valori (bani, tichete, etc.) gestionare corecta a valorilor(preluarea incasarilor de la casiere, inregistrarea lor in documentele firmei, depunerea valorilor la banca sau trimiterea lor in siguranta la sediul societatii)
•Capacitatea de a lucra cu proceduri, de a intelege si implementa procedurile societatii;
•Capacitatea de a comunica eficient pe verticala si orizontala in cadrul structurii organizatorice a societatii, dar si cu clientii din magazin;
•Cunoasterea sortimentatiei specifice raionului Legume Fructe;
•Cunoasterea modului corect de pastrare si expunere la vanzare pentru fiecare articol din sortimentatie;
•Disponibilitatea la program de lucru prelungit;

CERINTE

•Onestitate
•Spirit de echipa
•Spirit comercial
•Initiativa
•Implicare
•Rezistenta la efort fizic

BENEFICII OFERITE

-Salariu fix;
-Tichete de masa;
-Bonusuri specifice.

DESCRIEREA FIRMEI

companie care activeaza in retail.