Key Account Manager - revista Altfel

Diso Media

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se documenteaza cu privire la serviciile comercializate;
Creeaza, dezvolta si mentine relatiile cu clientii companiei;
Prospecteaza piata si identifica clientii noi;
Consiliaza clientii in alegerea produselor si incheie contracte;
Abilitati de comunicare si negociere;
Cunostinte de operare MS Office, internet si e-mail;
Atingerea targetului de vanzari fixat;
Intocmeste rapoarte de vanzari, si actualizeza baza de date;
Dispus sa lucreze in tinuta smart casual;
Punctualitate;

CERINTE

PROFILUL CANDIDATULUII:
Asertivitate, spirit de initiativa, siguranta de sine;
Orientare spre client si respectarea termenelor;
Foarte bune abilitati de comunicare si negociere;
Persoana creativa si atenta la detalii;
Flexibilitate, spirit de echipa;
Persoana sociabila si optimista;
Detinerea unui portofoliu de contacte in mediul de business local constituie un avantaj;
Experienta in vanzarea de publicitate constituie un avantaj;
Detinerea unei masini proprii constituie un avantaj;

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
Salariu fix + sistem de bonusare in functie de realizari;
Cursuri si traininguri gratuite;
Conditii optime de lucru intr-un mediu dinamic si pozitiv;
Posibilitati de dezvoltare profesionala si promovare;

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de publishing din Timidoara, RO