Junior Project Manager

Clarismart Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clarismart Consulting cauta pentru companie din Timisoara o persoana pentru postul de Junior Project Manager.

Responsabilitati:

- Negociaza si cumpara terenuri agricole
- Identifica noi clienti si incheie contracte
- Urmareste activitatea desfasurata de topograf
- Inregistreaza ofertele la primarie.
- Mentine legatura cu OCPI
- Realizeaza proiecte specifice si de cercetare.

CERINTE

Cerințe

- Studii superioare
- Experienta nu este obligatorie
- Foarte bune cunostinte de PC (Microsoft Office)
- Cunostinte bune de limba engleza (citit, scris, vorbit)
- Persoana cu aptitudini organizatorice, abilitati excelente de planificare si motivatie ridicata
- Persoană organizata, cu atitudine de rezolvare a problemelor, acordand o atenție la detalii, cu abilitati de comunicare, spirit de echipa, abilitati analitice, capacitatea de a lucra in mod independent.
- Permis auto categ. B

BENEFICII OFERITE

Beneficii

- Salariu competitiv
- Posibilități de dezvoltare profesionala
- Mediu de lucru placut
Persoanele interesate pot trimite cv- ul la adresa office@clarismart.ro

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie de personal