Instalator Termic Sanitar

Sc Ciupirom Instal Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se pune accent pe cunoastere , inteligenta in montaj / calitate in instalatii , spirit de echipa , loialitate .

- Incalzire in Pardoseala
- Racire in perete , Tavan
- Montare camere Tehnice
- Instalatii Sanitare
- Pompa de caldura
- Centrale lemne , peleti
- Centrale gaz
- Ventilatie
- Aspirator centralizat

CERINTE

- Cunoasterea Pieselor de instalatii - test
- Cunoastere Plan de instaltii - test
- Cunoastere cote standard de instaltii - test
- Muncitor
- Capabil sa se integreze in echpa sa pimesca sfaturi d executie de la cei mai vechi
- Disponibil La deplasri de maxim 2 Saptamni in Tara si strainatate
- Capabil sa asimilieze rapid cunostinte noi in instaltii
- Nu se accepta sezonieri
- Capabil sa primeasca indicati si mustrari cand greseste

BENEFICII OFERITE

- Salariu ajunge si la 5000 lei cu bonusuri si suplimentare daca demostrezi ca stii si muncesti
- Salariu minim de proba este 1700 ron
- Salariu fix + suplimentare + bonusuri de deplasare
- Posibilitate de a invata toate noutatile in instalatii si automatizari camere tehnice .
- Diurna deplasare pe tara 40 lei / zi + cazare hotel , pensiune
- Se ofera mai mult in deplasri strinatat Ex , Anglia , Franta , Belgia , Austria

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de Instalatii Termice Sanitare