INSPECTOR RESURSE UMANE

SC CLEAN TEAM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Intocmeste, gestioneaza si arhiveaza toate dosarele individuale ale personalului angajat, respectand cu strictete legislatia muncii.
-asigura deplina confidentialitate a datelor cu caracter personal din dosarele de personal.
-opereaza in Revisal si transmite online orice modificare privind angajarea, derularea si incetarea contractelor individuale de munca conform termenelor prevazute de legislatia specifica.
-informeaza serviciul contabil cu privire la toate modificarile aparute in derularea contractelor de munca (acte aditionale, deduceri personale, etc).

CERINTE

-experienta practica de cel putin 2
-minim studii liceale
-atestat de inspector resurse umane
-cunostinte solide de legislatie a muncii
cunostinte operare PC (Word, Excel, Revisal)
-atentie, seriozitate, capacitate de analiza si comunicare

BENEFICII OFERITE

-contract de munca
-tichete de masa
-transport zilnic cu auto spre/dinspre domiciliu si spre/dinspre serviciu

Compania romana privata care ofera servicii specializate de curatenie.