Inspector Resurse Umane

Step Up Professional HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Intocmeste si gestioneaza documentelor de evidenta a personalului (dosare personal, intocmire contracte munca, acte aditionale, decizii, adeverinte, note lichidare, etc.);
• Asigura o evidenta corespunzatoare a dosarelor personale de angajare in ceea ce priveste continutul acestora si completarile ulterioare respectand prevederile legale si procedurile interne ale companiei
• Completeaza si transmite Revisal-ului conform cerintelor si termenelor legale;
• Intocmeste dosare de pensionare conform legislatiei in vigoare
• Intocmeste comanda tichetelor de masa pentru angajatii companiei
• Organizeaza si administreaza baza de date cu evidenta angajatilor operand la timp si in mod corect toate datele
• Redacteaza si elibereaza diferite tipuri de documente solicitate de salariat

CERINTE

• Experienta intr-o companie de productie (minim 3 ani) pe o pozitie similara;
• Cunostinte temeinice de legislatia muncii
• Cunostinte avansate Microsoft Office (Revisal – avantaj)
• Cunostinte bune de limba engleza
• Persoana organizata, atenta la detalii, responsabila, obisnuita sa lucreze cu dead-line-uri stricte
• Foarte bune abilitati de comunicare si relationare in echipa

BENEFICII OFERITE

• Pachet salarial atractiv;
• Oportunitatea de a lucra intr-o companie de renume;
• Mediu de lucru placut ;

“ Fiecare clipa de cautare este o clipa de regasire” ( Paulo Coelho)

Sunteti in cautarea unui loc de munca? Simplificati-va acest proces de cautare, apeland la noi. Step Up va pune la dispozitie specialisti in domeniul Resurselor Umane care va vor oferi suport in dezvoltarea carierei dvs.

Va asteptam pentru a parcuge impreuna drumul spre atingerea obiectivelor dvs profesionale.

A. Saguna, nr 3, bl U5, cam 6

Tel: +40356 458 588
E-mail: office@hr-step-up.ro