Generalist Resurse Umane - automotive

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Recruteaza si desfasoara interviuri pentru ocuparea pozitiilor vacante din companie
- Opereaza in sistemul de pontaj
- Centralizeaza pontajele angajatilor
- Gestioneaza dosarele de personal
- Intocmeste documente specifice departamentului HR (contracte de munca, acte aditionale, decizii de incetare, etc.)
- Realizeaza diverse rapoarte specifice administrarii de personal
- Intocmeste adeverinte si alte documente solicitate de salariati
- Asigura respectarea procedurilor interne ale companiei in domeniul resurselor umane
- Participa la elaborarea si actualizarea fiselor de post

CERINTE

- Studii superioare finalizate
- Experienta relevanta in domeniu - minim 3 ani
- Experienta in lucrul cu volume mari de dosare de personal
- Curs inspector resurse umane - conditie obligatorie
- Cunostinte legislatia muncii
- Engleza si/sau germana
- Foarte bune abilitati de comunicare
- Persoana atenta la detalii, capabila sa pastreze confidentialitatea datelor si sa se inscrie strict in termenele stabilite
- Bune cunostinte operare PC
- Permis de conducere cat. B - conditie obligatorie

BENEFICII OFERITE

Salariu fix
Bonuri de masa
Bonusuri lunare si anuale
Servicii medicale
Transport asigurat