INSPECTOR CALITATE

TELCO-PE

Job expirat

RESPONSABILITATI

-realizeaza activitatea de inspectie calitativa a placilor electronice intre fazele de lucru ;
-realizeaza activitatea de inspectie calitativa a produsului final si il avizeaza pentru export.

CERINTE

-experienta in domeniu electronicii (cunoasterea THT si SMD, norme IPC) - CERINTA OBLIGATORIE
-cunostinte operare PC -seriozitate, acuitate vizuala, disponibilitate la program prelungit
-disponibilitate de a lucra 2 schimburi

BENEFICII OFERITE

-salariul + tichete de masa, al 13-lea salariu, bonusuri, pachet servicii medicale
-angajarea direct pe firma noastra de productie
-job de “cursa lunga“
-bonus de prezenta de 300 lei brut lunar
-decontarea abonamentului pe mijloacele de transport in comun
-plata orelor suplimentare
-conditii de munca foarte bune de lucru

TELCO-PE SRL, firma de productie electronica certificata SR EN ISO, este o companie privata cu peste 380 salariati in sediul din Timisoara, peste 200 salariati in sediul din Caransebes si apartine firmei germane Pantel Elektronik AG din Erlangen.
TELCO-PE SRL este o companie care isi trateaza cu seriozitate salariatii si colaboratorii, dornica sa atraga candidati intr-un colectiv tanar si asigurand un mediu de muncă conform tuturor standardelor europene.
Informatii suplim.0356-443653