Inginer vanzari / referent vanzari

Profix Pro SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Aptitudini şi deprinderi / competenţe necesare ocupării postului
- Experienta in vanzare si ofertare de echipamente industriale (hidraulice, pneumatice, electrice si mecanice)
- Realizarea de activitati de promovare, ofertare, vanzare si mentinea legaturii cu clientii din portofoliu
- Deplasari pe teren la clienti, prezentare produse si promovare firma
- Cunostinte operare calculator
- Carnet categoria B
- Cunostinte limba engleza nivel mediu
- Abilitati de comunicare si relationare

CERINTE

Nivel studii: medii sau superioare
Studiile tehnice reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

Pachet de beneficii oferit:
- Salariu fix
- Bonus din vanzari
- Tichete de masa
- Transport asigurat

Din 1991, firma Profix este o prezenta dinamica pe piata de servicii, echipamente si masini unelte.
Filozofia Profix este cresterea constanta, bazata pe satisfactia si increderea clientilor prin profesionalism, calitate si competitivitate.
Dezvoltarea si diversificarea activitatilor din firma a dus la crearea unui grup de firme, Profix Group, conceput ca CENTRU DE TEHNOLOGIE.