Inginer sudor- sef departament

Clarsmart Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizeaza si conduce activitatea departamentului
- Intocmeste documentatia de lansare tehnologica in fabricatie
- Urmareste omologarea tehnologiilor in sectii
- Intocmeste documentele pentru omologarea fabricatiei;
- Urmareste operarea modificarilor in documentatia de fabricatie precum si eventualele neconformitati care apar la executia produselor
- Asigura asistenta tehnica in sectie legata de executia produsul
- Participa la modernizarea proceselor tehnologice de lansare;
- Stabileste prioritatile personalului din subordine

CERINTE

- studii superioare tehnice absolvite- Facultatea de Sudura
- autorizatii si certificari pentru sudura
- experienta pe un post similar de min 3 ani
- experienta in organizarea muncii, leadership
- capacitate decizionala, abilitati de a delega
- abilitati de planificare, viziune strategica
- permis auto categ. B

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv
- tichete de masa
- telefon mobil
- programe de instruire

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie de personal