INGINER SERVICE

Clarismart Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clarismart Consulting cauta pentru unul dintre partenerii sai, o persoana pentru postul de Inginer service zna Banat.

Descrierea postului:

- Efectuarea instalărilor aparatelor comercializate de către companie
- Efectuarea intervenţiilor de service în garanţie
- Efectuarea de reparaţii şi revizii ocazionale în postgaranţie
- Efectuarea reviziilor aferente contractelor de întreţinere periodică
- Completarea actelor aferente sarcinilor enumerate mai sus (procese verbale de predare-primire, de punere în funcţiune, certificate de garanţie şi de calitate, certificate de calibrare, revizie etc.)
- Conceperea şi redactarea la termen a tuturor documentelor interne şi externe conform standardului de management al calităţii
- Completarea ERP

CERINTE

Cerinte:

- Experienţă profesională : minim 3 ani într-un post similar
- Studii: superioare tehnice: electronică, electrotehnică sau similar
- Limbi străine: cunostinte temeinice de engleza si/sau germana
- Cunoştinţe PC : Windows, Office
- Carnet conducere cat. B.

BENEFICII OFERITE

Beneficii oferite:

- Salariu fix
- Tichete de masa
- Bonus in functie de realizari
- Autoturism
- Laptop
- Telefon

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV la adresa de e- mail office@clarismart.ro.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie de personal