INGINER RESPONSABIL CALITATE

TELCO-PE

Job expirat

RESPONSABILITATI

-efectueaza si inregistreaza toate activitatile de inspectii prevazute de instructiunile de verificarE
-identifica, marcheaza, izoleaza componentele si placile electronice neconforme

CERINTE

-studii superioare de scurta durata sau lunga durata in electronica - cerinta obligatorie
-cunoasterea limbii germane si a limbii engleze - cerinta obligatorie
-experienta practica in domeniu electronicii reprezinta un avantaj
-disponibilitate pentru scolarizare in Germania
-disponibilitate la program flexibil, prelungit
-atentie, acuitate vizuala, simt practic

BENEFICII OFERITE

-contract de munca + tichete de masa
-angajare direct pe firma de productie
-conditii de munca excelente
-posibilitatea de activa intr-un mediu dinamic

TELCO-PE SRL, cu profil productie electronica, este o companie privata cu peste 200 salariati in locatia din Timisoara si aproximativ 100 salariati in locatia din Caransebes.

CV-urile se pot depune si la sediul firmei din Timisoara, str.Capitan Damsescu, nr.46.
Inf.suplim.la tel.0356-443653 sau pe www.telco.ro