Inginer proiectare instalatii in constructii

CLARISMART CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clarismart Consulting cauta pentru unul dintre parteneri, o persoana pentru postul de Inginer proiectant instalatii in constructii.

Descriere post:

- Intocmeste Proiect tehnic, Studiu de fezabilitate, caiete de sarcini, detalii de executie, liste de cantitati pentru instalatii sanitare, retele edilitare
- Intelege si interpreteaza corect tema de proiectare;
- Formuleaza intrebari pentru clarificarea cerintelor proiectului
- Preia cu claritate datele din teren
- Colaboreaza cu colegii din cadrul proiectului.

CERINTE

Cerinte

- Studii superioare Facultatea de instalatii sau Facultatea Hidrotehnica
Specializarea: Instalatii in constructii sau Constructii hidrotehnice
- Detinerea unei autorizatii ANRE (gaz, electric sau IGSU) constituie avantaj
- Cunostinte de utilizare programe de desenare (AUTOCAD) cat si programe de editare (Excel, Word)
- Cunostinte de utilizare a normativelor si legislatiei din domeniul instalatiilor
- Carnet de conducere cat. B
- Abilitati de planificare si organizare
- Spirit de echipa.
- Abilitati de comunicare, flexibilitate, disponibilitate la program prelungit, disponibilitate pentru deplasari.
- Persoana cu gandire analitica, atenta la detalii.
- Persoana motivata, orientata catre performanta

BENEFICII OFERITE

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV- ul la de e- mail office@clarismart.ro

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie de personal