Inginer proiectant instalatii

S.C. EST GAZ S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Proiectare instalatii de incalzire, ventilare, conditionare aer
Proiectare instalatii sanitare

CERINTE

Utilizare program desen tehnic AutoCAD nivel mediu

BENEFICII OFERITE

Bonuri de masa/Decont masa de pranz

Societatea a fost înfiinţată în anul 1994, numele firmei EST GAZ provenind de la inițialele domeniului nostru de activitate: Electrice, Sanitare, Termice şi Gaz.

Activitatea principală a societății constă în acordarea de servicii de consultanţă tehnică şi proiectare în domeniul instalaţiilor pentru construcţii:

- instalații de încălzire, ventilare și climatizare
- instalații sanitare
- instalații electrice
- instalații de gaze naturale (interioare si distributie)
- instalații de alimentare cu apă și canalizare
- instalații ce utilizează surse de energie regenerabilă – pompe de căldură, panouri solare termice și panouri fotovoltaice
- dirigenție pentru șantier – instalații sanitare și termoventilații
- servicii de audit energetic și certificate energetice pentru apartamente și clădiri