INGINER PROIECTANT CU EPLAN P8 +AUTOCAD

studio pirovano

Job expirat

RESPONSABILITATI

Echipa noastra este in cautarea unui nou inginer pentru activitatea de proiectare electrica pentru instalatii de distributie de medie si joasa tensiune, pentru o multinationala de renume.
Activitatea consta in realizarea schemelor electrice de forta, comanda, control si logica pentru diferite tablouri de distributie a energiei, dupa documentatia pusa la dispozitie de catre clientii nostri .

CERINTE

CERINTE:
- atentie, precizie si gandire analitica
- cunostinte de baza de electrotehnica
- cunostinte de baza de automatizari industriale
- cunostinte de Eplan P8 si AutoCad
- cunostinte ale aparatelor de medie si joasa tensiune
• Studii superioare finalizate sau in curs de finalizare
* Limba engleza obligatorie
* Limba italiana nivel mediu prezinta un avantaj
* stabil, fara probleme personale, care doreste angajare pe termen lung
* disponibil la deplasare in Italia pentru o luna de curs de specializare

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
Salariu satisfacator, si bonusuri in functie de performanta Posibilitate de avansare economica si in cariera.
Dezvoltare competente prin proiecte de multinationala

DESCRIEREA FIRMEI

consultanta firme